22. listopadu 2021

Zranění obou nahrávačů

DVŮR KRÁLOVÉ n. L. - VK HRONOV

Sobota 20.11.2021: 2:3 (-23,-18,23,24,-12);   3:1 (-19,19,31,29)

S domácím Dvorem, který byl tentokrát favoritem, jsme sehráli dva neuvěřitelně vyrovnané, dramatické a dlouhé zápasy. V tom prvním jsme se celkem přesvědčivě dostali do vedení 2:0 na sety. Náš výkon pak bohužel negativně poznamenalo zranění obou nahrávačů, ke kterému došlo na přelomu druhého a třetího setu. S rolí dirigenta mužstva se tak musel popasovat univerzál Blažek. I přes tento nepříznivý vývoj jsme dokázali zápas plný zvratů dotáhnout do vítězného konce.

V odpolední odvetě se od stavu 1:1 na sety strhla nevídaná bitva o každý míč, která vyústila v nervy drásající koncovky 3. a 4. setu.  V těch byli jistější i trochu šťastnější domácí borci a oplatili nám dopolední porážku. Neproměněné setboly nás budou ještě chvíli budit ze spaní.