Nabitý volejbalový víkend

1.  Liga ženy

VK HRONOV - DOBŘICHOVICE

Pátek 1.10.2021:  1:3 (-20,14,-13,23)

Souboj s jedním z nejlepších prvoligových družstev posledních let byl celkem vyrovnaný, ale zejména v rozhodující koncovce čtvrtého setu prokázaly hostující hráčky více jistoty a zkušeností.

Sobota 2.10.2021:   2:3 (25,-24,-17,23,-6)

Sobotní odveta byla ještě více vyrovnaná a napínavá. Domácí hráčky musí mrzet zejména promarněné vedení 23:18 v koncovce druhého setu, kdy nevyužily možnosti dostat se do vedení 2:0 na sety a naopak umožnily Dobřichovicím vyrovnat. Díky vítězství ve čtvrtém setu, které znamenalo vyrovnání na 2:2, si Hronov připsal do tabulky alespoň 1 bod, který si domácí hráčky za bojovný výkon zasloužily.

Další program:

Ženy Hronova nyní čeká týdenní pauza. Do ligových bojů znovu zasáhnou 15.10.2021, kdy je čekají těžké zápasy na palubovce Nuslí.

2.  Liga muži @ Sobota 2.10.2020:

VK HRONOV - PROSEK 2:3 (22,-21,-21,25,-22) 3:0 (19,16,19)

V prvním kole nového ročníku soutěže jsme přivítali v domácím prostředí kvalitní a ambiciózní mužstvo z Prahy. První zápas byl velmi vyrovnaný, napínavý a divácky atraktivní. Ve čtvrtém setu jsme odvrátili mečbol a v setu pátém bohužel naopak dva mečboly neproměnili.

Do odpolední odvety jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě. Ta nám velmi svědčila a na rozdíl od dopoledního dramatu vyzněl druhý zápas jasně pro Hronov.

Naším dalším soupeřem bude mužstvo Pražské Pragovky, kam zajíždíme v sobotu 9.10.2021.